O nás

Spoločnosť LOGIK s.r.o. poskytuje služby pre Vás v oblasti stavebníctva a je pokračovateľom v uvedenej oblasti po nadnárodnej spoločnosti.

Poslaním našej spoločnosti je zabezpečiť pre zákazníka spoľahlivé služby v oblasti prenájmu a predaja profesionálnych systémových fasádnych lešení, ľahkých hliníkových lešení, systémových panelových a stropných debnení. Samozrejmosťou je široká ponuka doplnkového príslušenstva k debneniu (ihneď k odberu) a taktiež ponuka doplnkových služieb v oblasti logistiky.

Pri návrhu vhodného riešenia pre Vašu stavbu resp. rekonštrukciu Vám vhodné riešenie navrhnú naši odborníci s dlhoročnou praxou. Vaše práce vo výškach Vám komplexne zabezpečíme vrátane montážnych prác vykonávaných profesionálmi spolu s dodávkou komplexných logistických služieb.

Logik s.r. o. 1. 2. 2012 zahájila svoju činnosť ako regionálny nástupca zahraničnej spoločnosti, ktorá odišla z trhu a pôsobila 15 rokov v SR. Obchodný názov spoločnosti vychádza z produktu, ktorý má vo svojom portfóliu debnenie LOGIK 50.

Našou prioritou je poskytovať pre zákazníkov komplexné služby v oblasti stavebníctva za prijateľných cenových podmienok a k obojstrannej spokojnosti.

 

Logik sro